روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
برنامه‌ریزی لیگ مورد تایید ماست

هوشنگ نصیرزاده پس از برگزاری قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار کرد: سازمان لیگ باید تاریخ بازی‌ها را مشخص کند تا بدانیم در چه روزهایی به میدان می‌رویم. این برنامه‌ریزی خوب است و فکر می‌کنم بر اساس بازی‌های تیم ملی بهتر از این نمی‌شد.
مدیرعامل گسترش فولاد تبریز درباره غیبت برخی از مدیران و نمایندگان باشگاه‌ها در این مراسم گفت: همان طور که می‌دانید خیلی از باشگاه‌ها در اردوی خارج از کشور هستند و مدیران و مربیان هم نتوانستند به این مراسم بیایند.
او در پاسخ به این سوال که آیا سازمان لیگ در برنامه‌ریزی بازی‌ها دست برده و چرا تیم‌های همشهری را کنار همدیگر قرار دادند گفت: این موضوع به این خاطر است که تیم‌های همشهری در یک روز در استان‌شان بازی نکنند. این رفتار مورد تایید باشگاه‌هاست. باشگاه‌ها از این موضوع رضایت مندی دارند. ۸۰ درصد این برنامه‌ریزی توسط کامپیوتر انجام می‌شود و ۲۰ درصد باقی مانده به شانس بستگی دارد.
نصیرزاده درباره تعطیلات لیگ گفت: امسال سال جام جهانی است و قطعا در همه کشورها بازی‌ها فشرده‌تر خواهد بود اما در ایران سرمربی تیم ملی انتظار دارد که زمان بیشتری را برای تمرین کردن با بازیکنانش در اختیار داشته باشد. ما هم مجبور هستیم از آن تبعیت کنیم چرا که موفقیت تیم ملی در جام جهانی به نفع مردم و فوتبال‌مان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز