روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 23
  • 969
  • 1,384,299
برنامه‌های آموزشی و بهداشتی در مناطق محروم و روستایی

برنامه‌های آموزشی و بهداشتی در مناطق محروم و روستایی از تابستان در آذربایجان‌شرقی اجرایی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش در آذربایجان‌شرقی در دیدار مدیر کل آموزش و پرورش و مسئول بسیج سازندگی آذربایجان شرقی اجرای برنامه های آموزشی و بهداشتی در مناطق محروم و روستایی استان طبق دستور مقام معظم رهبری در قالب طرح پیشرفت و آبادانی مناطق هدف بررسی شد.
جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی در جلسه هماهنگی مسئولین قرارگاه پیشرفت و آبادانی بسیج سازندگی گفت: بخش فرهنگی و تربیتی جامعه اولی تر از سایر مجموعه ها و نتایج آن تعیین کننده است.
جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به مناطق محروم و نیازمند گفت: بسترهای مناسبی از جمله کمک به دانش آموزان بی بضاعت مستعد، احداث مدارس و … در مناطق روستای و محروم وجود دارد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: اجرای طرح های عمرانی نیازمند مطالعه درست و دقیق است چرا که بدون آن احتمال اتلاف وقت و هزینه وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز