روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 756
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,475
برنامه‌های روزانه را به عنوان تبریز ۲۰۱۸ معرفی نکنیم

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در بحث تبریز ۲۰۱۸ یکی از مهم‌ترین مسائل بحث گردشگری و جذب گردشگر است، گفت: با توجه به این مسئله، بیشترین برنامه‌ها باید در راستای جذب گردشگر به استان و تبریز باشد.
حسن استوار آذر در نشست کارگروه فرهنگی تبریز ۲۰۱۸ با بیان اینکه انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جان اسلام، فرصتی تاریخی برای معرفی داشته‌‌های تبریز و استان در بین کشورهای اسلامی و چه بسا فراتر از آن است،اظهار داشت: با توجه به حضور ۵۷ کشور اسلامی در سازمان کنفرانس اسلامی این فرصت هر ۵۷ سال یکبار نصیب کشورمان می‌شود و باید از آن به نحو احسن بهره‌مند شد.
وی با بیان اینکه در بحث تبریز ۲۰۱۸ یکی از مهم‌ترین مسائل بحث گردشگری و جذب گردشگر است، افزود: با توجه به این مسئله، بیشترین برنامه‌ها باید در راستای جذب گردشگر به استان و تبریز باشد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی با تاکید بر لزوم همکاری با بخش خصوصی در راستای جذب گردشگری برای تبریز ۲۰۱۸ خاطرنشان کرد: برنامه‌ها باید در اندازه‌ای طراحی و عملیاتی شود که در خور شأن تبریز ۲۰۱۸ باشد.
وی با تاکید بر اینکه نباید برنامه‌های روزانه استانی را به عنوان برنامه‌‌های تبریز ۲۰۱۸ معرفی کنیم، گفت: در راستای معرفی تبریز ۲۰۱۸ بحث تبلیغات یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مسائل است.
استوارآذر اضافه کرد: با توجه به اینکه در موضوع تبریز ۲۰۱۸ اهمیت بحث گردشگری بالاست و مهم‌ترین مسئله بحث فرهنگی آن بوده،
بیشترین اتکاء ستاد تبریز ۲۰۱۸ بر روی برنامه‌های کمیته فرهنگی خواهد بود.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: در سال ۲۰۱۸ اگر بتوانیم آداب و رسوم و فرهنگ خودمان را معرفی کنیم به موفقیت بسیاری دست یافته‌ایم.
وی ادامه داد:همچنان که مدیریت ارشد استان تاکید داشتند، در کنار برنامه‌های سخت‌افزاری باید بر روی برنامه‌های نرم‌افزاری کار شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز