روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 200
  • 1,596
  • 1,022,245
برنامه های صداوسیما نباید مردم را در مقابل مسئولان قرار دهد

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی گفت: برنامه های صداوسیما نباید مردم را در مقابل مسئولان قرار دهد.
مرتضی صفری در دیدار با شهردار تبریز با اشاره به وظیفه خطیر و مهم صدا و سیما در جامعه و برای تنویر افکار عمومی گفت: نقش فرهنگ در پیشبرد اهداف مدیران مهم است و صدا و سیما نقش زیادی در فرهنگ سازی های جامعه دارد.
مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی با بیان اینکه گستره نفوذ و میزان تاثیرگذاری صدا و سیما بالا است، ادامه داد: صدا و سیما ارتباط نزدیکی با مخاطب دارد و این فرصت خوبی برای بهره مندی مسئولان از این ظرفیت کم نظیر است.
صفری با تاکید بر اینکه صداوسیمای استان آماده همکاری با تمام ادارات و سازمان ها را دارد، افزود: نقش صدا و سیما در ایجاد بستر موزون و تعامل دستگاه های اجرایی استان بسیار کارساز است.
مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی گفت: نشاط و امید دو مقوله مهم در کشور هستند که صدا و سیما می تواند با همکاری دیگر ارگان ها و سازمان ها در جهت افزایش نشاط عمومی نقش آفرینی کند.
مرتضی صفری در خصوص برنامه های سیاسی و مطالبه گرایانه صدا و سیما نیز گفت: اجرای برنامه های مطالبه گرایانه باید رنگ و بوی سیاسی نداشته باشد. باید برنامه ها جانبدارانه نباشند، باید برنامه های تولیدی طوری برنامه ریزی و طراحی شوند که باعث ایجاد امید در بین مردم شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز