روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 667
  • 745
  • 1,382,091
برنج فروش به اتهام قــــــتل

مرد برنج فروش زمانی که به محل قرارملاقات رفته بود، وقتی خود را در محاصره طلبکارانش دید سواربر خودرو نیسانش شد وپس اززیرگرفتن یکی از طلبکارها گریخت.
روزیکم بهمن سال گذشته خبرکشته شدن مرد جوانی در خیابان سراج به مأموران کلانتری و بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. سپس بازپرس منافی آذر و تیم جنایی برای تحقیق دراین باره راهی محل حادثه شدند.
یکی از شاهدان ماجرا به بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی گفت: سال گذشته حدود دومیلیون تومان به مرد برنج فروش پول دادم تا برایم برنج بیاورد، او قرار بود یک هفته‌ای برنج را تحویل دهد که این یک هفته شد یک سال و خبری از برنج نشد. به غیر از من، مقتول هم ۹۰۰ هزار تومان به متهم داده بود تا برایش برنج بیاورد اما برای او هم برنج نیاورد. در این مدت چندین بار به سراغ مرد برنج فروش رفتیم تا پولمان را پس بگیریم اما او هر بار با وعده‌هایش فریب‌مان می‌داد. تا اینکه روز حادثه یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت با اودرخیابان سراج قرار گذاشته است. با اطلاع از این ماجرا به همراه مقتول و پسرم و یکی از آشنایانمان به سراغ مرد برنج فروش رفتیم اما او با دیدن ما سوارماشینش شد تا فرار کند.اما محمد – مقتول – مقابل خودروی او ایستاده بود تا مانع فرارش شود.ولی او ماشین را به حرکت درآورد و پس از زیر گرفتن محمد، فرار کرد.
با کشف این سرنخ‌ها محل زندگی متهم در یکی ازروستاهای شمال به دست آمد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با دریافت نیابت قضایی راهی روستای مورد نظر شده و مرد جوان را دستگیرکردند.
وی پس ازانتقال به دادسرای جنایی تهران به بازپرس گفت: «آن روزدرپی اختلاف‌های مالی با هم درگیرشدیم ومن برای نجات جانم سوار ماشین شده و فرار کردم. زمانی که داشتم فرار می‌کردم به قدری اضطراب داشتم که اصلاً متوجه نشدم با محمد برخورد کرده ام.»!
برادر مقتول نیزبه خبرنگار «ایران» گفت: متهم سال ۹۱ تصادف مرگباری داشته و به همین اتهام بازداشت شده بود؛ اما با پرداخت دیه موفق به آزادی شد.این بار هم قصد صحنه‌ سازی داشت که به دام افتاد.
بازپرس جنایی با توجه به اظهارات متهم، دستور انتقال او به بازداشتگاه و ادامه تحقیقات برای رفع ابهام‌های موجود درپرونده را صادر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز