روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
برندسازی متن اصلی تولید و صنعت

نائب رئیس اتاق بازرگانى تبریز، گفت: در عصر حاضر برندسازی متن اصلی تولید و صنعت کشورها را تشکیل می دهد. «جمشید برزگر» نائب رئیس اتاق بازرگانی تبریز در گفت و گو با ستاد از اطلاع رسانی، تداوم دوره طرح «ایران تک» را در بهبود فضاى تولید و کسب و کار عاملی مثبت و موثر دانست و گفت: تداوم برگزاری طرح «ایران تک» معرفی شرکت های برتر صنعتی منطقه غرب و شمال غرب ایران، در چهار دوره اخیر، موجب بهبود فضای تولید، کسب و کار، بهبود کیفى محصولات شده و همچنین پایدارسازى اقتصاد منطقه را پایه ریزی کرده است.
نائب رییس اتاق بازرگانى و صنایع و معادن تبریز با بیان اینکه در دنیاى کنونى صنعت، تولید و برندسازى حرف اول را مى زند، ادامه داد: در عصر حاضر به واسطه حاکمیت فضاى رقابتى در عرصه تولید و صنعت ، لزوم حرکت به سمت برندسازى در شرکت هاى بزرگ و موفق تولیدى کشور و منطقه شمالغرب بیش از گذشته احساس مى شود. تولیدات و برندهاى پایدار ، امروز حرف اول و نهایی را در بازار رقابت مى زنند و ما نباید از این چرخه عقب بمانیم.
وی در ادامه توجه جدى شرکت هاى تولیدى و صنعتى به موضوع برندسازى را زمینه ساز افزایش توان رقابتى و معرفى بیشتر تولیدات داخلى در بازارهاى جهانى ارزیابى کرد.
برزگر در پایان سخنان خود با ابراز امیدواری از تداوم اجرای طرح ایران تک در منطقه غرب و شمال غرب کشور، این طرح را فرصتى براى هم افزایی فعالان عرصه تولید و صنعت معرفی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز