روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 773
  • 1,386,876
برپا یی نمایشگاه مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان

برپا یی نمایشگاه مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان

رئیس دفتر وزارت امور خارجه در ارومیه گفت: نمایشگاه مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان برپا می شود.
احمد منتظمی  در جریان دیدار با سرکنسول جمهوری آذربایجان در ارومیه اظهارداشت: آذربایجان غربی با برخورداری از ظرفیت فوق العاده ای همچون منطقه آزاد ماکو در مجاورت جمهوری آذربایجان آمادگی پذیرای هیئتهای تجاری، اقتصادی و سرمایه گذاران این کشور را دارد.
وی با بیان اینکه سال گذشته نمایشگاه مشترکی بین ایران و آذربایجان در نخجوان برگزار شد و امسال نیز این نمایشگاه مجدداً برپا می‌شود عنوان کرد: برپایی چنین نمایشگاههایی زمینه ساز توسعه سطح روابط به خصوص در بخش اقتصادی است.
منتظمی با ابراز امیدواری برای ارتقاء روابط بین ایران و آذربایجان گفت: همسایگی جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران و مسلمان بودن دو کشور و وجود مشترکات فرهنگی بسیار در نوع خود بی نظیر است امیدواریم دومین دوره مأموریت شما در ایران به عنوان سرکنسول با موفقیت روزافزون همراه باشد.
منتظمی بیان کرد: با توجه به این که روابط بین ایران و آذربایجان بسیار خوب است و هیچ مشکلی بین دو کشور همسایه وجود ندارد بنابراین وضعیت ۱۲ زندانی ایرانی در جمهوری آذربایجان بهبود یابد چرا که خانواده‌های این افراد درخواست پیگیری و بهبود وضعیت آنان را دارند و با توجه به این که جرم این افراد در حدی است که می‌تواند شامل عفو شوند بنابراین از رئیس جمهوری آذربایجان خواستار عفو آنان هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز