روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
برگزاری اجلاس بین المللی جاده ابریشم در سال ۹۷ به میزبانی تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری « اجلاس بین المللی جاده ابریشم» در سال ۹۷ به عنوان یکی از برنامه های تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.
مرتضی آبدار در نشست با صاحبان صنایع با اعلام این خبر افزود: این اجلاس یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی تبریز۲۰۱۸ است که در حوزه اقتصاد و صنایع تعریف شده است و در سال آتی برگزار خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در ادامه گفت: صاحبان صنایع استان همواره در سربلندی و اعتلای نام تبریز پیشگام و پیشتاز بوده اند.
وی در خصوص میزبانی شایسته و مشارکت فعالان حوزه صنعت استان در تبریز ۲۰۱۸ اظهار کرد: با توجه به گستردگی حوزه توزیع تولیدات کارخانجات، معرفی تبریز از طریق محصولات و تولیدات صنایع استان بهترین خروجی را خواهد داشت.
آبدار در این خصوص تشریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته، برخی از صاحبان صنایع و تولید کنندگان استان از امکانات خود برای معرفی تبریز ۲۰۱۸ اقدام کرده اند و حتی در بسته بندی از صنایع دستی استان استفاده می کنند.
وی با اشاره به اهمیت جهانی رویداد تبریز ۲۰۱۸ تاکید کرد: باید لوگوی تبریز ۲۰۱۸ و تصاویر جاذبه های گردشگری تبریز و آذربایجان شرقی در بسته بندی محصولات تولیدی استفاده شود.
وی افزود: پیش بینی شده است با مشارکت بخش خصوصی گردشگری و صاحبان صنایع، تورهای صنعتی برای سال آتی برگزار شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز