روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 96
  • 639
  • 1,435,132
برگزاری اردوی احتمالی تراکتور در ترکیه

باشگاه تراکتورسازی تبریز آخرین فرصت برای بازگشت لی هری اروین، مهاجم اسکاتلندی خود را مشخص کرده و فقط تا آن زمان منتظر بازگشت این مهاجم خواهد ماند.
‌ مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از توافق دوباره با آنتونی استوکس حالا به دنبال بازگرداندن لی هری اروین دیگر بازیکن خارجی این تیم هستند و از همین رو مذاکراتی هم با این مهاجم اسکاتلندی انجام داده‌اند، اما هنوز این مذاکرات به نتیجه نرسیده است.
اروین که به بهانه بیماری روحی پس از ترک ایران، حاضر به بازگشت به تمرینات تراکتورسازی نشده بود،‌ اکنون هم به بهانه‌های مختلف از بازگشت به تبریز سر باز می‌زند. همین مسئله هم باعث شده است مسئولان باشگاه تبریزی به این بازیکن اعلام کنند فقط تا روز ۱۶ دی ماه – زمان آغاز نقل‌وانتقالات زمستانی – فرصت دارد و تا آن زمان باید تصمیم نهایی خود را بگیرد و پس از آن اقدام قانونی در این خصوص انجام خواهند داد.
تراکتورسازان در صورت بازگشت اروین دیگر قصد جذب مهاجمی را ندارند، اما در صورتی که اروین بازهم حاضر به بازگشت به ایران نشود،‌ بازیکن جدیدی را در این پست به خدمت خواهند گرفت.
خبر دیگر از باشگاه تبریزی این است که تیم تراکتورسازی به احتمال فراوان در اواخر دی ماه یک اردوی تدارکاتی را در کشور ترکیه برگزار خواهد کرد. البته تصمیم‌گیری قطعی در این خصوص بر عهده محمد تقوی است و این مربی پس از بازگشت به ایران و جلسه با مدیران باشگاه تصمیم نهایی را در این‌باره خواهد گرفت.
همچنین بنا بر تصمیم مسئولان باشگاه تراکتورسازی،‌ قرار است تا پایان هفته جاری بخشی از مطالبات بازیکنان این تیم پرداخت شود و دریافتی بازیکنان در نیم‌فصل نخست به ۵۰ درصد افزایش یابد. بازیکنان تراکتورسازی تاکنون نزدیک به ۳۵ درصد از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز