روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
برگزاری برنامه های فرهنگی برای توسعه تبریز

شهردار منطقه ۱۰ تبریز، برگزاری برنامه های فرهنگی، مفرح و شاد در تمام نقاط شهر تبریز را گامی در جهت گسترش و همگانی کردن فرهنگ در شهر معرفی کرد.
به گزارش شهریار، باقر خوشنواز در حاشیه جنگ لبخند دهمین جشنواره تابستانی تبریز، ضمن تاکید بر این مطلب افزود: تلاش دست اندرکاران این جشنواره برای برگزاری برنامه های مفید برای عموم شهروندان و تمامی اقشار جامعه و همچنین غنی شدن اوقات فراغت جای تقدیر دارد.
شهردار منطقه ۱۰ تبریز با اشاره به اینکه این جشنواره ضمن انتقال مفاهیم والای اخلاقی، در خصوص فرهنگ شهری نیز فعالیت داشته است، گفت: این جشنواره شامل مجموعه برنامه های شهروند محور است و تاثیرات آن را در سطح جامعه بعد از یک دهه برگزاری به خوبی می بینیم.
وی با تاکید بر انجام برنامه ریزی و نیازسنجی های دقیق برای تعیین برنامه های هر یک از مناطق شهر تبریز تصریح کرد: شناخت دقیق شهر موجب تسهیل اجرای برنامه های مختلف و بالطبع آن، موجب کارایی بیشتر برنامه هاست و این مورد در تهیه برنامه های مختلف سطح شهر مد نظر قرار داشته است.
وی همچنین افزود: حضور هنرمندان مختلف شهر در این برنامه ها توانسته موجبات رضایت شهروندان و افزایش حضور ایشان را فراهم آورد و این نشانه برنامه ریزی و تلاش بی شائبه دست اندرکاران این جشنواره تابستانی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز