روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
برگزاری جشنواره تابستانی در بوستان‌های ولیعصر و شمس‌تبریز

معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه ۱ از آغاز دهمین جشنواره تابستانی این منطقه در پارک بزرگ ولیعصر خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری دهمین جشنواره تابستانی تبریز توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، این جشنواره با همت شهرداری منطقه ۱ تبریز و با حضور صدها نفراز میهمانان و شهروندان پیگیری می‌شود.
رامین راستی افزود: این جشنواره با مشارکت سپاه ناحیه ولایت تبریز، شامل موسیقی، مسابقه، نمایش، سرود و… در پارک بزرگ ولیعصر آغاز شده‌است.
وی گفت: ایجاد فرهنگ مناسب برای حضور شهروندان، فرهنگ استفاده صحیح از وسایل نقلیه ، استفاده صحیح از رسانه ها جمعی و مجاوری ، بحث ترافیک ، تفکیک زباله، حفظ فضای سبز از جمله موضوعات این جشنواره بوده‌است.
معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه یک در این جشنواره به فعالیتهای شهردار منطقه در حوزه آموزشی، فرهنگی و ورزشی اشاره نموده و اعلام داشت: تاکنون بالغ بر ۲۰۰۰ نفر از شهروندان در این دوره‌های آموزشی ثبت‌نام و شرکت نموده اند.
راستی همچنین اظهار داشت: با توجه به امکانات فراهم شده در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری، استقبال شهروندان عزیز از این امکانات بسیار چشمگیر است و همچنین تداوم خواهد داشت.
وی گفت: جشنوارۀ تابستانی در پارکها ولیعصر و شمس تبریزی ادامه خواهد داشت و هر پنجشنبه و جمعه با حضور شهروندان و میهمانان گرامی برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز