روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
برگزاری جشنواره نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی

فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن‌بازار ملی ایران، مهرماه ۹۶ برگزار می‌شود.
مرکز فن بازار ملی ایران فراخوان دریافت طرح‌ها و اختراعات فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی را با شعار بستری برای تجاری‌سازی، فرصتی برای سرمایه‌گذاری اعلام کرد.
مرکز فن‌بازار ملی‌ایران واقع در پارک فناوری پردیس معاونت علمی با همکاری شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری پس از برگزاری ۵فستیوال در صنعت لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی‌، صنعت پلاستیک و پلیمر و تجهیزات پزشکی (تخصصی) به‌صورت خصوصی که به ترتیب در دی‌ماه ۹۴‌، شهریور، دی و اسفند ماه ۹۵ و خردادماه ۹۶ با استقبال گسترده صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد، در نظر دارد اولین فستیوال بازار دارایی فکری را در حوزه نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی برگزار کند.
محورهای این رویداد ابزارهای تمرینی و کمک‌تمرینی رشته‌های ورزشی، بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی، تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی، تجهیزات توانبخشی ورزشی، شبیه‌ساز مدل‌های حرکتی ورزشی و مهندسی پزشکی را شامل می‌شود. اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو‌در‌رو فراهم می‌شود. در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.
تسهیلات تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه‌گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)؛ تسهیلات خرید/ سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران: تسهیلات به میزان ۶۰درصد قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه‌گذاری مشترک) و تا سقف ۵ میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه از جمله این حمایت‌ها هستند.
مخترعان و نوآوران حقیقی و حقوقی که تمایل به حضور در این فستیوال ‌دارند، مقتضی است فرم ثبت‌نام را تکمیل و به همراه تصویر گواهی ثبت اختراع و شناسنامه و کارت ملی حداکثر تا ۲۷مرداد ماه سال جاری به آدرس پست الکترونیک festival@techmart.ir ارسال کنند. خاطرنشان می‌شود فستیوال نوآوری‌های صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به همت مرکز فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس این معاونت مهرماه ۹۶برگزار می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز