روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 606
  • 721
  • 1,335,528
برگزاری جشنواره پروین اعتصامی در پاییز

دبیر نهمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی از برگزاری این رویداد در مهر یا آبان ماه خبر داد و دلیل تاخیر در برگزاری را توضیح داد.
مازیار رضاخانی دبیر نهمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی در گفتگو با خبرنگاران درباره زمان برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره قرار بود اردیبهشت ماه برگزار شود اما حالا منتظریم تا وزیر جدید انتخاب شود و بعد از حضور وزیری که رای اعتماد می گیرد، شورای سیاستگذاری ما گفتگوی خود را با سازمان سینمایی آغاز می کند. البته پیش از این محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی نظر مثبت داشت که بتوانیم جشنواره را در مهر یا آبان ماه برگزار کنیم.
وی افزود: در حال حاضر برای ما نیز همه چیز روشن نیست با این وجود همه کارهای این جشنواره انجام شده و ما فقط منتظر برگزاری جشنواره هستیم.
رضاخانی عنوان کرد: با توجه به اینکه زمان برگزاری جشنواره پروین اعتصامی با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکی شد مجبور بودیم صبر کنیم تا بعد از انتخابات این جشنواره را برگزار کنیم. همچنین شورای سیاستگذاری ما به این نتیجه رسید که یک ثباتی در هیات دولت و سازمان سینمایی ایجاد شود تا بتوانیم کارها را به درستی پیش ببریم.
دبیر نهمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی در پایان اظهار کرد: ما پیش از عید نوروز با آقای حیدریان صحبت کرده بودیم و کارهایمان هم پیش رفته بود اما مجبور بودیم صبر کنیم. با این وجود داوری های همه بخش ها انجام شده و حتی کاتالوگ آماده چاپ است و امیدوارم با حمایت سازمان سینمایی و وزارت ارشاد بتوانیم جشنواره را برگزار کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز