روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 260
  • 1,066
  • 1,388,328
برگزاری جلسه شورای ترافیک تبریز

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان تبریز به ریاست شهرتی فر فرماندار و با حضور روسای ادارات ذیربط، روسای شوراهای اسلامی شهرهای تبریز، باسمنج، سردرود و خسروشاه، معاون شهردار تبریز، بخشداران خسروشاه و مرکزی تبریز و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد.
یک طرفه شدن خیابان شهید آشتاب از پارک شهید پاشایی تا انتهای خیابان ۱۸ متری شهید پیری، صدور مجوز اجرای پارکبانی در شهرهای خسروشاه، باسمنج و سردرود بصورت غیرمکانیزه تا پایان سال ۹۶ از مصوبات این جلسه بود.
فرماندار تبریز در این جلسه گفت: کوچه حدفاصل ۲۴ متری فردوس تا معبر داخلی محوطه ائل گلی مسدود و تبدیل به پیاده راه می شود. امتداد این کوچه نیز جهت سهولت تردد عابرین ایمن سازی می شود.
رحیم شهرتی فر افزود: قسمتی از کوچه ارک، حدفاصل مسجد خونی تا خیابان مصلی، تغییر پلان داده و قسمتی از آن تبدیل به پیاده رو می شود. مجوز اجرای پارکبانی در شهرهای خسروشاه، باسمنج و سردرود بصورت غیرمکانیزه تا پایان سال ۹۶ صادر شد، مشروط بر اینکه در این مدت اقدامات لازم در جهت مکانیزه نمودن پارکبانی انجام گیرد.
لازم به توضیح است که در این جلسه همچنین گزارشی از روند اجرایی پیاده راه جمهوری ارائه شد و فرماندار تبریز از آغاز عملیات اجرایی آن طی روزهای آتی خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز