روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 588
  • 1,696
  • 1,391,449
برگزاری جلسه هم اندیشی شهردار منطقه ۶ با ساکنان املاک شهرک صیاد شیرازی

جلسه هم اندیشی شهردار منطقه ۶ تبریز با جمعی از ساکنان و صاحبان املاک شهرک صیاد شیرازی برگزار شد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۶، جلسه هم اندیشی شهردار منطقه ۶ تبریز با جمعی از ساکنان و صاحبان املاک شهرک صیاد شیرازی به منظور بررسی و حل مشکلات چندین ساله این شهرک برگزار شد.
در این جلسه برخی از مشکلات و نیازهای اهالی شهرک صیاد شیرازی از جمله پیگیری و تامین برخی از نیازهای زیربنایی شهرک مثل آب و فاضلاب و گاز شهری توسط شهرداری، صدور پروانه ساخت با تخفیف ویژه و صدور سند قطعی برای املاک، زیرسازی و آسفالت خیابان ۳۵ متری شهرک مطرح و بررسی شد.
همچنین در این جلسه اصلاح جاده دسترسی و میدان شهرک صیاد شیرازی به عنوان یکی از مهمترین مطالبات اهالی مطرح و با توجه به اینکه بعضی از مطالبات خارج از حیطه شهرداری می باشد، به منظور پیگیری از سازمانهای خدماتی مربوطه تقسیم کار انجام شد.
در پایان جلسه جلال خسروی گفت : فرهنگسراهای غرب تبریز توسط شهرداری منطقه ۶ به لوازم پزشکی و درمانی تجهیز شدند.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، جلال خسروی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۶ تبریز افزود: فرهنگسراهای رضوان و حضرت رقیه (س) شهرداری منطقه ۶ تبریز با دریافت لوازم پزشکی و درمانی تجهیز شدند.
به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مطنقه ۶، خانه سلامت فرهنگسراهای غرب تبریز با دو ست کامل لوازم پزشکی شامل ترازو، دستگاه تست قند و فشار خون، فشارسنج، تخت اورژانسی و… تجهیز شد.
این اقدام با تلاش معاونت فرهنگی و با حمایت خیران بخش سلامت ، خانواده محترم دکتر مبین، دکتر حمید کوره پز، خانم مهندس رئوفی و مهندس حسین عطاری و خانم لیلا زینالی زاد انجام شد.
گفتنی است، تجهیز خانه سلامت فرهنگسراهای غرب تبریز با هدف تامین نیازهای بهداشتی هنرجویان و اعضای فرهنگسرا و برپایی کارگاه های اورژانسی، مشاوره بهداشتی و تغذیه و … انجام شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز