روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 579
  • 769
  • 1,387,581
برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک هسته‌ای بین ایران و ژاپن

هیرویاسو کوبایاشی، سفیر کشور ژاپن با کمالوندی، معاون بین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی دیدار کرد.
هیرویاسو کوبایاشی، سفیر کشور ژاپن ضمن حضور در سازمان انرژی اتمی با کمالوندی، معاون بین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی دیدار و در خصوص موضوعات فی‌مابین از جمله روند توسعه همکاری‌های هسته ای ایران و ژاپن، برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و برنامه‌ریزی بازدیدهای دو جانبه علمی و فنی و مسائل مرتبط به برنامه جامع اقدام مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار طرفین بر لزوم تداوم همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف صنعت هسته‌ای تأکید نموده و همچنین آخرین وضعیت همکاری‌های بین‌المللی سازمان و زمینه‌های همکاری جدید با کشور ژاپن نیز مورد بحث و تبادل نظر میان طرفین قرار گرفت.
در ادامه دو طرف ایران و ژاپن با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه صنعت هسته‌ای دو کشور به ابراز تمایل در خصوص تعامل و همکاری در عین تبادل دانش و فناوری پرداختند و بر اهمیت وجود یک نقشه راه برای ترسیم روند آتی همکاری‌های هسته‌ای دو کشور تأکید کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز