روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 186
  • 702
  • 1,334,387
برگزاری دوره توانمندسازی تشکل‌های مردم نهاد میراث فرهنگی

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره توانمند سازی تشکل های مردم نهاد میراث فرهنگی به میزبانی این استان در روزهای ۲۹ و ۳۰ مرداد خبر داد.
به ‌گزارش شهریار، احمد حمزه زاده در جلسه هماهنگی معاونت سرمایه گذاری و برنامه ریزی عنوان کرد: در روز نخست این دوره، در راستای اهداف تبریز ۲۰۱۸ عناوینی چون مبانی توسعه گردشگری، مبانی نوین گردشگری، گردشگری ماجراجویانه، مفاهیم توسعه پایدار گردشگری و ارزیابی شاخص های توسعه گردشگری به شرکت کنندگان آموزش داده می‌شود.
حمزه زاده ادامه داد: همچنین در دومین روز از برگزاری این دوره، مبانی مرمت و احیای بناهای تاریخی از جمله تعاریف و اصطلاحات مرمت شهری و غیرشهری، مروری بر نظریه های شخصیت برجسته جهان توسط مدرسین ارائه خواهد شد.
جانشین مدیرکل میراث فرهنگی استان تشریح کرد: هدف از برگزاری این دوره ها توانمند‌سازی اعضای تشکل‌های مردم‌نهاد و فرهنگ‌سازی موثر در جهت ایجاد نگرش مناسب در میان گروه ها و اقشار مختلف اجتماعی در حفظ و صیانت از میراث فرهنگی و توسعه فرهنگ گردشگری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز