روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 448
  • 761
  • 1,333,149
برگزاری دوره های مستمر آموزشی در مراکز فرهنگی شهرداری

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از برگزاری دوره های مستمر آموزشی در مراکز فرهنگی شهرداری و استقبال خوب شهروندان از دوره‌های آموزشی تفریحی مراکز فرهنگی شهرداری تبریز در تابستان امسال خبر داد.
حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: کارگاه ها و کلاس های آموزشی در بیش از ۱۰۰رشته مختلف چون مباحث قرآنی، مباحث شهروندی، عکاسی، سرود، نقاشی، تولید انیمیشین، خبرنگاری، هنرهای تجسمی، بازی‌های کامپیوتری، بازهای بومی-محلی، وزشی ، روانشناسی و مشاوره ، بهداشت وسلامت، کارآفرینی، مهارتهای زندگی و پیشگیری از اعتیاد در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز در طول سال در جریان هستند که درسال ۹۵ بیش از ۱۵۰ هزار نفر از شهروندان در رده های سنی مختلف در برنامه های آموزشی شهرداری شرکت کرده اند.
حجت الاسلام احمد حمیدی با بیان اینکه این دوره ها در تمام ایام سال برگزار می‌شوند؛ گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و به منظور استفاده‌ی صحیح و بهینه از اوقات فراغت و نیز ایجاد شادی و نشاط شهروندان، این معاونت از ابتدای تابستان، به برگزاری انواع کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی، تفریحی، علمی، مشاوره و … به طور ویژه در کلیه مراکز فرهنگی مناطق دهگانه اقدام کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز