روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
برگزاری دومین نمایشگاه استانی فرش دستباف و صنایع دستی

شهردار مهربان گفت : همزمان با افتتاح و بهره برداری از ساختمان نمایشگاه دایمی فرش دستباف و صنایع دستی این شهرداری ، دومین نمایشگاه استانی فرش دستباف و صنایع دستی مهربان – آذربایجان از ۱۰ الی ۱۳ مردادماه در مهربان برگزار می شود .
سعید حیدری به خبرنگاران گفت : در این نمایشگاه استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از ، جمعی از مدیران اقتصادی و صنعتی استان ، فعالان بخش خصوصی و اقتصادی از مجموعه های مختلف اقتصادی ، صنعتی ، گردشگری و رفاهی استان و همچنین مدیرانی از سازمان شهرداری هاو دهیاری های وزارت کشور حضور خواهند داشت .
شهردار مهربان افزود: در جریان برگزاری این نمایشگاه ، ساختمان نمایشگاه دایمی فرش دستباف و مرکز مطالعات کیفی فرش دستباف و صنایع دستی مهربان و سالن مدیریت بحران شهید آقامهدی باکری شهرداری مهربان بهره برداری می شود.
شهردار مهریان با اشاره به سابقه کهن شهر مهربان در زمینه تولید فرش دستباف و شهرت جهانی فرش دستباف مهربان افزود: تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر مهربان بر آن بوده است تا تولیدات فرش دستباف مهربان راحت تر به دست مشتریان برسد و به نوعی حذف واسطه ها از بازار فرش دستباف و تثبیت و واقعی شدن قیمت فرش دستباف مهربان از طریق این مجموعه آماده افتتاح با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ، میسر خواهد شد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز