روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 755
  • 1,066
  • 1,388,823
برگزاری دومین کارگاه آموزشی رعایت اصول کیفی در نگهداری و توسعه فضای سبز

در راستای رعایت اصول کیفی در فضای سبز تفرجگاه عینالی دومین کلاس آموزشی برای کلیه کارشناسان، ناظرین و پیمانکاران فضای سبز برگزار می شود.
به گزارش شهریار، دوره های مختلف آموزشی برای کارشناسان و پیمانکاران فضای سبز سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز برگزار می شود.
در اجرای دستورالعمل جلسه هماهنگی برنامه های توسعه فضای سبز تفرجگاه عینالی مورخه ۲۹ فروردین ماه ۹۶ و در راستای رعایت اصول کیفی در نگهداری و توسعه فضای سبز تفرجگاه عینالی، دومین دوره آموزشی برای کارشناسان و پیمانکاران فضای سبز برگزار شد.
این دوره آموزشی با محوریت مدیریت آفات و بیماریهای رایج منطقه و نحوه هرس و تحریک گل دهی گیاهان در سالن اجتماعات سازمان توسعه و عمران عون ابن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز تشکیل شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز