روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 83
  • 374
  • 1,283,008
برگزاری رزمایش امداد مردمی در مرند

رزمایش امداد مردمی با حضور غافلگیرانه مردم و تمامی ارگان های امداد رسان در شهر مرند برگزار شد.
فرماندار شهرستان ویژه مرند در حاشیه این رزمایش در گفت و گو با خبرنگاران، هدف از برگزاری آن را مشارکت مردم با دستگاه های خدمات رسان در مواقع بحران اعلام کرد.
علیار راستگو افزود: علاوه بر مشارکت مردم با دستگاه های امدادی، هدف دیگر این رزمایش ارزیابی میزان آمادگی دستگاهای خدمات رسان در زمان بحران می باشد. وی در خصوص سناریوی حادثه در این مانور گفت: این رزمایش با برخورد دو سواری و مصدوم شدن یک عابر فرضی شروع و در ادامه با آتش گرفتن قسمتی از فروشگاه های پاساژ که مسیر پرتردد وسایل نقلیه و رفت و آمد مردم است، ادامه یافت و با مشارکت مردم در همکاری نیروهای امدادی به پایان رسید.
راستگو با بیان اینکه هلال احمر شهرستان مرند در آموزش مردم و مسئولان قدم های موثری برداشته است، خاطرنشان کرد: در سال جاری با حضور بیش از۷۰ نفر از دهیاران شهرستان کلاس های آموزش امدادی برگزار شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز