روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,657
  • 1,097
  • 1,390,822
برگزاری مانور مقابله با آتش سوزی در فندقلوی اهر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری مانور مقابله با آتش سوزی در تیرماه جاری در جنگل های فندقلوی شهرستان اهر خبر داد.
محمد صادق پورمهدی در جلسه هماهنگی مانور مقابله با آتش سوزی افزود: این مانور به مدت دو ساعت با حضور تمامی عوامل دخیل برگزار می شود.
وی با اشاره به نقش مردم در مقابله با حوادث غیرمترقبه همچون آتش سوزی جنگل ها و مراتع ادامه داد: باید از نهادهای محلی نیز در این مانور استفاده شود.
پورمهدی اظهار کرد: همه ساله با گرم شدن هوا جنگل ها و مراتع استان در معرض خطر آتش سوزی قرار می گیرند از این رو برای مقابله با چنین حوادثی برگزاری مانور ضروری است.
وی با تاکید بر اینکه باید در این مانور از تکنولوژی های جدید استفاده شود، گفت: هدف اصلی این عملیات افزایش هماهنگی بین دستگاهاست.
پور مهدی تاکید کرد: ضروری است نسبت به فرهنگ سازی جوامع محلی و گردشگران طبیعت نسبت به حفظ آن و جلوگیری از آتش سوزی اقدام لازم انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز