روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 686
  • 821
  • 1,076,521
برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار کلانشهر تبریز و شهردار منطقه پنج از ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس تجلیل شد.
در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت امام محمد باقر (ع) منطقه پنج ترتیب یافته بود، حجت الاسلام والمسلمین احمدحمیدی با بیان اینکه جانبازان و ایثار گران ولی نعمت ما هستند، گفت: تکریم و تجلیل از ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا وظیفه ای عمومی است.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار کلانشهر تبریز همچنین با بیان اینکه منطقه پنج در اجرای برنامه های فرهنگی و دینی منطقه ای فعال و نمونه است، اظهار داشت: در طول سال اگر از نمازگزاران، فعالین فرهنگی و اجتماعی و نخبگان منطقه با حضور مدیران تجلیل شود قطع یقین این امر در افزایش انگیزه کاری کارکنان شهرداری موثر خواهد بود.
در این مراسم میرعلی اصغر نساج شهردار منطقه پنج نیز گفت: تجلیل از یادگاران دوران دفاع مقدس و همچنین خانواده معظم شهدا برای مدیریت این منطقه افتخار و وظیفه ای غیر قابل کتمان است.
وی در ادامه گفت: کارکنان شهرداری منطقه پنج را افرادی متخصص، متعهد و ارزشی تشکیل داده و با کمک همدیگر حتی با وجود مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه اجازه نخواهیم داد از میزان خدماتدهی به شهروندان کاسته شود. گفتنی است در پایان این مراسم از ۱۳ ایثار گر وجانبازدوران دفاع مقدس که در این منطقه شاغل هستند تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز