روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 466
  • 721
  • 1,335,388
برگزاری نخستین جشنواره ایده تا کسب و کار در تبریز

مدیــر منطقه ویــژه علم وفناوری ربع رشــیدی گفــت: اولین جشــنواره ایــده تا کســب و کار همزمــان بــا چهارمیــن نمایشــگاه و جشــنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی و نخستین نمایشگاه فروش محصوالت دانش بنیان در تبریز برگزار می شود. علی جهانگیــری اظهار کرد: این جشــنواره به همــت منطقه ویژه علــم وفناوری ربع رشــیدی ۲۰لغایــت ۲۳ آبــان مــاه در محــل نمایشــگاه بیــن المللــی تبریــز بــا تاکیــد بــر رویکــرد تجاری سازی برپا می شود. نماینده تام الاختیار اســتاندار آذربایجان شــرقی در حوزه فناوری، با اشــاره به اهداف برگزاری این جشــنواره خاطرنشــان کرد: جمــع آوری و شناسایی ایده های برتر، معرفی ایده های برتر به ســازمان های حمایتــی، صنعتگــران و صاحبان صنایع و آموزش و راهنمایی صاحبان ایده جهت پیاده سازی ایده ها و تکمیل چرخه ایده تا کسب و کار از جملــه اهداف برگزاری این جشــنواره است. جهانگیــری مهلت ثبت نام بــرای حضور در این جشــنواره را تا پایان مهر ماه اعالم کرد و گفت: در این جشنواره سه طرح برتر به عنوان طرح های ویژه انتخاب می شــود و بــه برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.وی افزود: حضور در این نمایشــگاه رایگاه خواهد بود و عالقمندان برای حضــور می توانند با مراجعه بــه آدرس اینترنتی ir.tabriz-Hitec نســبت بــه ثبــت نــام اقدام کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز