روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 826
  • 1,066
  • 1,388,894
برگزاری نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبان شورای پنجم

نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد.
به گزارش شهریار، نشست مشترک شهردار تبریز با منتخبان شورا پنجم، با هدف انتقال اطلاعات مستند و ارائه گزارش وضعیت شهرداری تبریز در سال‌های اخیر به منتخبان شورای پنجم، برگزار شد.
نجفی، شهردار تبریز در این نشست با بیان این‌که شورای پنجم طبیعتاً باید با اطلاعات کامل و واقعی از کارکرد شهرداری، وارد فعالیت‌ شود، اظهار داشت: مدیران و معاونان شهرداری تبریز، موظف‌‌اند کارکرد عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهر را در قالب گزارش‌های دقیق مکتوب و شفاهی، در خدمت منتخبان محترم قرار دهند؛ این راهکار، قطعاً مانع از انتقال اطلاعات حاشیه‌ساز و نادرست خواهد شد.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: در یک برآورد کلی، جهتگیری شهرداری تبریز در چهار سال اخیر، ایجاد تحول در حوزه‌های عمرانی و خدماتی، ارتقای شاخص‌های فرهنگی‌و‌اجتماعی شهر، تقویت ساختار تشکیلاتی و منابع انسانی شهرداری، تحصیل رضایت شهروندان و تکریم ارباب رجوع بوده است.
منتخبان شورای پنجم نیز در این دیدار، با تاکید بر این‌که فضای همدلی، مهم‌ترین ضرورت تعامل شهرداری و شورا است، از شاخص‌های مختلف شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف عمرانی و اجتماعی سال های گذشته، مطلع شدند.
همچنین در این جلسه، مظفر سلیمانی معاون اداری و مالی شهرداری تبریز، گزارشی از وضعیت اداری، مالی و اقتصادی شهرداری تبریز ارائه داد.
در پایان این جلسه مقرر شد، نشست‌های آتی، با گزارش هر یک از معاونان شهردار تبریز، پیگیری شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز