روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 449
  • 1,139
  • 1,383,756
برگزاری کارگاه آموزشی کارویژه‌ها و ماموریت‌ کتابخانه‌های عمومی

برگزاری کارگاه آموزشی کارویژه‌ها و ماموریت‌ کتابخانه‌های عمومی

کارگاه آموزشی کارویژه ها و ماموریت های کتابخانه های                                                                                                                عمومی در جمهوری اسلامی ایران، با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزارشد.
به گزارش شهریار، در این کارگاه که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی  و در محل ساختمان مرکزی شهرداری تبریزتشکیل شد، کتابداران کتابخانه های عمومی تبریز با جایگاه و تاثیر کتاب داری در هدایت و تشویق شهروندان به مطالعه، بیش از پیش آشنا شدند.
دکترجلال غفاری، ازاساتید دانشگاه امام حسین(ع) و مدرس این کارگاه آموزشی، به تبیین نقش کتابداران در افزایش سرانه مطالعه، تصریح کرد: کتابدار در جایگاهی قرار دارد که می تواند با معرفی مناسب ترین منابع برای اقشار مختلف جامعه، ضمن ترغیب شهروندان به ویژه جوانان ونوجوانان به خواندن کتاب، موجب ارتقای معلومات و آگاهی های مفید و به روز آنان شود.
وی افزود: کتابداران، در حقیقت نوعی نقش تربیتی را نیز ایفا می کنند؛ چرا که در صورت ارائه اطلاعات و آگاهی های لازم به نوجوانان و جوانان در باره کتاب های مفید، از انحرافات فکری و تربیتی آنان نیز جلوگیری می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز