روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 260
  • 933
  • 1,362,192
برگزاری کارگاه تخصصی نیروگاه تولید انرژی از زباله

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از برگزاری اولین کارگاه تخصصی ملی نیروگاه تولید انرژی از زباله در تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، علیرضا اصغری با اعلام این خبر گفت: کارگاه ملی و تخصصی نیروگاه تولید انرژی از پسماند با حضور اساتید آلمانی و فرانسوی در تبریز برگزار می شود.
اصغری با اشاره به اهمیت برگزاری این کارگاه تخصصی دو روزه افزود: با توجه به آماده سازی زمینه های ایجاد کارخانه زباله سوز در تبریز و تبدیل این شهر به مرکز علمی تولید انرژی از پسماند برگزاری کارگاه تخصصی در این خصوص نتایج مطلوبی خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در خصوص زمان ثبت نام و برگزاری کارگاه فوق الذکر اظهار داشت: مهلت ثبت نام تا هفتم اسفند خواهد بود و کارگاه تخصصی نیز روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند برگزار خواهد شد.
وی با اعلام اینکه شرکت در این کارگاه منوط به ثبت نام اولیه خواهد بود افزود: شرکت در این کارگاه برای عموم علاقه مندان آزاد بوده ولی با توجه به اینکه از سراسر کشور در این کارگاه حضور خواهند داشت توصیه می شود با مد نظر قرار دادن ظرفیت محدود ثبت نام متقاضیان هر چه زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی در پایان گفت: متقاضیان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به محل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز واقع تبریز میدان بزرگ آذربایجان مراجعه کنند و یا با شماره ره تلفن های ۳۲۶۱۴۵۳۹ و ۳۲۶۱۱۱۱۶ تماس حاصل نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز