روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 355
  • 1,001
  • 1,356,694
بر گزاری مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس‌جمهور

رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ گفت: مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس‌جمهور اوایل اردیبهشت ۹۷ برگزار می‌شود.
محمدرضا نعمت‌زاده در گفت‌وگو باخبرنگاران درباره جزئیات مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸، اظهار کرد: برای مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ برنامه‌هایی پیش‌بینی شده و در اوایل اردیبهشت افتتاح رسمی آن برگزار می‌شود و رئیس‌جمهور هم قول داده حضور پیدا کند. رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ درباره حضور مهمانان خارجی در این مراسم افتتاحیه، گفت: بناست سازمان گردشگری مسئولان فرهنگی و گردشگری کشورهای اسلامی و همسایه را دعوت کند. وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام، تصریح کرد: خوشبختانه مشارکت مردم تبریز، اصناف، صنعتگران و… در اجرای برنامه‌های مربوط به تبریز ۲۰۱۸ بسیار گسترده‌تر از قبل شده است.
نعمت‌زاده اضافه کرد: انتخاب تبریز در جایگاه پایتخت گردشگری جهان اسلام و حضور گردشگران از کشورهای دیگر به اقتصاد استان و کشور کمک قابل توجهی خواهد کرد.
رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به اینکه تبریز ۲۰۱۸ فرصتی تاریخی است و باید از آن به شکل مناسب استفاده کنیم و بهره ببریم، اضافه کرد: با هتل‌ها و دیگر مراکز هم رایزنی‌هایی انجام شده است تا تخفیف‌های ویژه‌ای برای مردم داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز