روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
بر گزاری نشست بررسی راهکارهای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی

نشست بررسی راهکارهای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی با حضور مدیران شهرداری تبریز برگزار شد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری گفت: یکی از مباحث مهم سیاست های اقتصاد مقاومتی، استفاده صحیح از منابع شهرداری و کاهش هزینه هاست که اگر به درستی مدیریت و استفاده شود این شعار محقق می‌شود.
وی مدیریت سلامت اداری را یکی از گزینه های موثر در عملیاتی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
وی در ادامه هماهنگی بین دستگاه ها برای هم افزایی بیشتر، فراهم نمودن رضایت ارباب رجوع، شفاف سازی مباحث و همچنین اصلاح نظام درآمد را از دیگر شاخص های اقتصاد مقاومتی در شهرداری عنوان کرد.
ثابتی با تاکید بر اینکه تمام این محورها باید در سیستم شهرداری فرهنگ سازی شود، تصریح کرد: همه باید بدانند اقتصاد مقاومتی بدون در نظر گرفتن این فاکتورها اجرایی نمی شود.
رئیس گروه بهبود روش ها؛ راهبردها و شاخص های اولویت دار سیاست های اقتصاد مقاومتی را از نقشه عملیاتی تحقق اقتصاد مقاومتی براساس نسخه سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برشمرد و ضمن اشاره به برخی راهکارهای لازم در این زمینه، تعامل و هماهنگی واحدهای شهرداری را در تبیین سیاست ها و ارائه گزارش ها به صورت دو ماهانه خواستار شد.
در ادامه نشست مدیران و مسئولین شهرداری نکته نظرات خود را مطرح کردند و بحث و تبادل نظر انجام شد.
گفتنی است در جلسه مقرر شد تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و بررسی مباحث عملیاتی حوزه های مختلف شهرداری تبریز در معاونت های شهرداری تبریز برگزار و مسائل مورد نظر جهت اعمال و پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در مناطق و سازمان های مربوطه عملیاتی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز