روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 114
  • 700
  • 1,332,054
بر گزاری گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی در تبریز

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی از برگزاری هفتاد و نهمین گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشور به میزبانی این سازمان خبر داد.
احد حاجی بلند اظهار کرد: این گردهمایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور ماه در تبریز برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: در این گردهمایی حدود ۸۰ نفر از معاونان فرهنگی واحدها و سازمان‌های جهاددانشگاهی، روسا و معاونین سازمان‌های تخصصی فرهنگی جهاددانشگاهی از جمله خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری ایکنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، مرکز دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران حضور می‌یابند.
حاجی بلند یادآور شد: بررسی و تبادل نظر در خصوص فعالیت‌های فرهنگی در جهاددانشگاهی و همچنین بررسی زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی کشور و دبیرخانه رویداد تبریز ۲۰۱۸ به ویژه در حوزه رسانه و فعالیت‌های بین المللی فرهنگی و گردشگری دانشگاهیان کشور از جمله برنامه‌های برگزاری این گردهمایی در تبریز می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز