بزرگترین انگیزه من هواداران هستند مرزبان: می‌دانیم به کدام سو می‌رویم

سرمربی تیم خونه به خونه معتقد است که تنها موضوعی که می تواند این تیم را از صعود به لیگ برتر بازدارد، جنجال و حواشی است.
علیرضا مرزبان سرمربی تیم خونه به خونه در مورد شرایط تیم خونه به خونه و فاکتورهای لازم برای صعود به لیگ برتر صحبت کرده است.
انگیزه من برای پیوستن به خونه به خونه مردم بودند
وقتی صحبت کردیم تا من به تیم خونه به خونه اضافه بشوم بزرگترین انگیزه و دلیل من برای پذیرفتن این مسئولیت هواداران تیم خونه به خونه بودند و به دنبال این بودیم که یک تیم جدید را درست کنیم. من با توجه به شناختی که از هواداران فوتبالدوست و فوتبال فهم بابل داشتم خیلی زود این احساس را پیدا کردم که به تیم ملحق بشوم و در حال حاضر هم اصلا از این موضوع پشیمان نیستم.
سال گذشته تیم مشکلات تشکیلاتی داشت
تیم خونه به خونه سال قبل با مشکلات تشکیلاتی مواجه بود و مربیان مختلفی در این تیم کار کردند ولی تیم در نهایت نتوانست به مسابقات لیگ برتر راه پیدا کند. مسئولان تیم علیرغم تلاش زیاد هم طی این مدت زجز زیادی کشیدند، چرا که زحمات آن ها در پایان فصل نتیجه نداد.
دنبال این بودیم که در پایان نیم فصل بین مدعیان باشیم
ما در شروع کار در تیم یک آنالیز بزرگ انجام دادیم و بعد از آن ۱۶ بازیکن جدید را به تیم اضافه کردیم. به دنبال این بودیم تا در پایان نیم فصل در بین مدعیان صعود باشیم و در نیم فصل دوم با ترمیم نقاط ضعف به قهرمانی دست یابیم. انتظار بیشتری از تیم نداشتم چون تیم جدیدی داشتیم و می دانستیم که برای اینکه به همرنگی و هم نفسی برسیم به زمان احتیاج خواهیم داشت. در حال حاضر هم از نتایج به صورت کلی رضایت داریم.
از نتیجه کسب شده مقابل استقلال اهواز راضی نیستیم
در شروع نیم فصل دوم به مصاف استقلال اهواز رفتیم و درست است که از شکل امتیاز گیری در این دیدار راضی نیستیم ولی از کیفیتی بازی راضی هستیم؛ در این دیدار یک پنالتی را از دست دادیم و ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد و هم چنین موقعیت های زیادی را از دست دادیم. بعد از بازی از نتیجه خیلی غمگین بودیم و این انتقاد را به خودمان داریم.
امیدواریم یک هافبک وسط به تیم اضافه کنیم
یک سری از بازیکنان هم در میان راه از ما جدا شدند. حنیف عمران زاده، فروزان، عباس محمدرضایی و امید نظامی پور بازیکنانی بودند که از جمع ما جدا شدند و هنوز جز رمضانی بازیکنی به تیم ما اضافه نشده است؛ البته منتظر کارت بازی رمضانی هستیم و امیدواریم بتوانیم یک بک وسط اضافه کنیم.
برای نتیجه گرفتن باید صبور باشیم
روی هم رفته و همانطور که مردم هم می دانند در ابتدای راه ما به هارمونی و احساس با هم بودن نیاز داریم و باید از جنجال دوری کنیم. اگر این مردم را دوست داریم باید صبور باشیم و افکار حرفه ای را جایگزین تغییرات مداوم در تفکرات کنیم.
دقیقا می دانیم که دنبال چه چیزی هستیم
ما دقیقا می دانیم که چه کاری می کنیم و به کدام سو می رویم. سعی می کنیم از حاشیه و جنجال به دور باشیم و تنها چیزی که می تواند به ما ضربه بزند نیز همین موضوع است. من این قول را می دهم که در پایان این فصل تیمی باشیم که به عنوان صدرنشین به مسابقات لیگ برتر صعود خواهیم کرد.
مرزبان در پایان در مورد دوره مربیگری که زیر نظر یک مربی انگلیسی برای مربیان حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور حضور دارد، عنوان کرد: خیلی خوشحال هستم که این دوره در ایران اتفاق افتاده و برای تمامی مربیانی که در این دوره حضور دارند، آرزوی موفقیت دارم. در آلمان معمولا در عرض ۳ سال تمامی مربیان در دوره های ۲۰ ساعته شرکت می کنند. من هم در این دوره ها شرکت داشته ام و هر سال در کمیته جهانی شرکت می کنم و عضو این کمیته هستم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz