روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 682
  • 857
  • 1,393,975
بسیج سیاسی است اما جناحی نیست

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان:

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان گفت: بسیج سیاسی است اما جناحی نیست، بسیج مجاهد، با بصیرت و دارای ویژگی‌های مختلفی است
سردار غلامرضا سلیمانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه اصفهان اظهارکرد: هدف امام خمینی(ره) از تشکیل سازمان بسیج مستضعفین ایجاد حکومت بزرگ اسلامی در جهان بود.
وی افزود: این فرمان امام(ره) امکان‌پذیر است چراکه فرهنگ بسیج نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد و امروز شاهد تشکیل هسته‌های مقاومت و ارتش‌های بزرگ بسیج در جهان هستیم.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان گفت: کشورهای عراق، فلسطین، لبنان، عراق، افغانستان و سوریه با استفاده از فرهنگ بسیج توانسته‌اند در جبهه‌های مقاومت حق علیه باطل پیروز شوند.
وی اضافه کرد: به زودی شاهد تشکیل ارتش‌های بزرگ بسیج در کشورهای مختلف و اسلامی جهان خواهیم بود، بسیج تنها محدود به امور نظامی نیست و همه بخش‌های کشور می‌توانند بسیجی باشند چراکه بسیج دارای ابعاد مختلف و گسترده است.
سلیمانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد: امروز باید تلاش کنیم تا تفکر بسیجی را در آحاد مختلف جامعه ترویج دهیم چراکه یکی از رسالت‌های، بسیج گسترش روحیه بسیجی در جامعه است که باید به آن توجهی ویژه داشت.
وی خاطرنشان کرد: بسیج سیاسی است اما جناحی نیست، بسیج مجاهد، با بصیرت و دارای ویژگی‌های مختلفی است؛ ما بسیجیان باید به ویژگی‌هایی که رهبر معظم انقلاب برای بسیج تبیین کرده‌اند عمل کنیم.
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان در ادامه با تأکید بر لزوم گسترش روحیه بسیجی در کشور گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان، پنج‌مؤلفه اصلی را برای بسیج عنوان کردند که یکی از آن‌ها ایجاد هم‌افزایی و بصیرت در بسیج‌ بود.
وی اظهارداشت: جناحی نبودن بسیج یکی دیگر از مؤلفه‌هایی بود که مقام معظم رهبری به آن تأکید فرمودند، لازم است به این مؤلفه‌ها توجه ‌ویژه‌ای داشت و رویکردهای بسیج را برا همین اساس منطبق کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز