روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
بسیج کره‌ای‌ها برای شکست ایران و نهمین صعود پی‌درپی به جام جهانی

کره‌ای‌ها عزم خودشان را برای شکست تیم ملی فوتبال ایران و صعود به جام جهانی برای نهمین بار پی‌درپی جزم کرده‌اند.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از خبرگزاری یونهاپ، تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی از موقعیت حساسی برای صعود به جام جهانی برخوردار است. آنها باید در دو بازی باقی‌ مانده خودشان برابر ایران و ازبکستان به میدان بروند، این‌ در حالی است که بعد از اخراج سرمربی آلمانی کره و حضور شین تائه یونگ روی نیمکت این تیم اکنون کره‌ای‌ها امیدوار هستند شانس حضور در جام جهانی را از دست ندهند.
طبق قوانین فیفا تیم‌های ملی برای حضور در بازی‌های رسمی خودشان تنها می‌توانند ۷۲ ساعت زودتر از موعد مقرر بازیکنان شان را در اختیار داشته باشند. در این بین سرمربی کره جنوبی بعد از جلسه فوری با نمایندگان باشگاه‌ها در این کشور تصمیم گرفته ۷ الی ۱۰ روز قبل از بازی با ایران تمام بازیکنان خودش را در اختیار داشته باشد تا بتواند برای بازی با ایران با تمام توان به میدان بروند.
تاکنون تمامی تیم‌های حاضر در لیگ کره با این درخواست سرمربی شان موافقت کردند و آنها اولویت را به تیم‌ ‌ملی کشورشان قبل از بازی حساس برابر ایران دانستند.
دیدار ایران و کره جنوبی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی در حالی ۹ شهریور ماه در سئول برگزار می‌شود که دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه آزادی با تک گل سردار آزمون به سود تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به پایان رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز