روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 710
  • 841
  • 1,329,443
بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی تبریز در آستانه سال جدید

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه از بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر تبریز درآستانه سال جدید خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ، فرخ جلالی با تاکید بر استمرار خدمات رسانی در ناوگان حمل ونقل عمومی تصریح کرد با بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی در۷۲ خطوط شهری وحومه از دهم اسفند ماه سالجاری تا سیزده فروردین ماه ۹۶ به طوری که اتوبوس های این شرکت به تعداد کافی و لازم، مبادرت به جابجایی شهروندان محترم در سطح شهر تبریز خواهند کرد.
جلالی افزود: با توجه به ترافیک معابرکلانشهر تبریز به ویژه در روزهای اسفند ماه حداکثر توان ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر تبریزدر خدمت شهروندان محترم بوده و ازاول اسفندماه جاری تا سیزده فروردین سال ۹۶ کلیه کارکنان اجرایی اعم از اتوبوسرانان و عوامل فنی و پشتیبانی با آماده باش کامل به خدمات رسانی مشغول خواهند بود.
وی از شهروندان درخواست کرد با مدیریت زمان سفر و عدم استفاده از وسایل نقلیه شخصی و بهره‌گیری از ناوگان حمل و نقل شهری زمینه خدمت رسانی مطلوب‌تر را برای خدمت‌گزاران در شرکت واحد فراهم کنند.جهت تسهیل در رفت وآمد شهروندان و مسافرین عزیز در ایام تعطیل آخر سال ساعت کاری از ۲۰/۳۰ به ساعت ۲۱ افزایش یافته است تا خدمات بهینه ای به شهروندان ارائه نماییم و در همین راستا گشتهای نظارتی نیز با همکاری عوامل مرکز کنترل هوشمند و مدیران پایانه های اتوبوسرانی بر نحوه خدمات رسانی و عملکرد اتوبوس ها و رفع مشکلات احتمالی نظارت کامل خواهند داشت تا بتوانیم رضایت حداکثری همشهریان عزیز را کسب نمائیم.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز یکی دیگر از اقدامات مهم و اساسی شرکت را در آستانه سال جدید راه اندازی اتوبوسهای گردشگری عنوان کرد و افزود: محوری ترین خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی در ایام نوروز مطابق سالهای گذشته ،ارائه خدمات رایگان بیش از پیش برای مسافرین و میهمانان نوروزی در قالب اتوبوسهای گردشگری برای بازدید از مراکز تفریحی و تاریخی نیز انجام خواهد گرفت.
وی در پایان یادآور شد با همکاری سازمان عمران و توسعه ، کار بهسازی ،لکه گیری و مرمت مسیر تندرو نیز آغاز شده تا بتوانیم در مسیر تندرو نیز با تمامی توان در خدمت شهروندان عزیز باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز