روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 349
  • 1,054
  • 1,354,739
بعد از ازدواج ســــاره جوانمردی در جریان رکوردهایش نیستم!

سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان گفت: به دلیل مشکلات مالی کمیته ملی پارالمپیک از مسابقات جهانی کرواسی تا به الان تنها موفق به برگزاری یک مرحله اردوی آمادگی شدیم وهمین مساله باعث افت رکورد تیراندازان برای شرکت در مسابقات جهانی کره شده است.
حسین امیری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: بعد از مسابقات جهانی کرواسی که تیم ملی تیراندازای معلولان عملکرد قابل توجهی داشت و موفق به رکوردشکنی در این رقابت‌ها شدیم، متاسفانه به دلیل مشکلات مالی کمیته ملی پارالمپیک تنها موفق به برگزاری یک مرحله اردوی آمادگی در آذرماه شدیم و از آن تاریخ تا به الان هیچ اردویی نداشتیم و همین امر سبب افت رکورد تیراندازان بویژه در تپانچه ۵۰متر خفیف شده است.
وی درباره وضعیت تیم تیراندازی برای شرکت در جام جهانی امارات که ۲۸ اسفند عازم این تورنمنت می‌شوند، گفت: اردویی که برای این منظور با حضور ۸ تیرانداز در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برپا شده است، چون در این اردو فرصت کافی برای انجام کارهای ساختاری نداریم، تمرکز خود را تنها بر روی آماده‌سازی ورزشکاران از نظر بحث روانی و آمادگی بدنی معطوف کردیم تا مانع افت رکورد تیراندازان شویم.
سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان خاطرنشان کرد: به دلیل تغییر قوانین تیراندازی در سال ۲۰۱۸ در بعضی از ماده‌ها همچون تفنگ بادی ایستاده، تپانچه بادی ۱۰متر بانوان و تفنگ ۵۰متر SH۲ از سهمیه ورودی برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان که اردیبهشت سال آینده در کره برگزار می‌شود، برخوردار نیستیم و باید در امارات سهمیه‌های خود را تکمیل کنیم تا با تعداد نفرات بیشتری عازم کره شویم.
امیری افزود: در حال حاضر در تپانچه ۵۰متر خفیف زنان و مردان به دلیل کمبود فشنگ و تعطیلی اردوها شرایط خوبی نداریم و با افت رکورد مواجه هستیم، اما در تپانچه ۱۰متر بادی بانوان مشکلی برای کسب مدال نداریم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات اعزامی به امارات نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان کره نیز خواهند بود، اظهار کرد: برای این که بتوانیم در کره به نتایج خوبی دست پیدا کنیم قطعا تغییرات زیادی در نفرات اعزامی به کره خواهیم داشت. البته در تپانچه خفیف تیمی ۵۰متر و تپانچه بادی ۱۰متر تیمی بانوان تنها به کسب مدال طلا در جهانی کره فکر می‌کنیم.
امیری در پایان درباره وضعیت ساره جوانمردی برای رکوردشکنی و کسب مدال در جام جهانی امارات گفت:بعد از ازدواج جوانمردی هنوز در جریان وضعیت رکورد او نیستم و با وجود این که اسمش در لیست نفرات اعزامی به جام جهانی امارات هست، هنوز به اردو نیامده و نمی‌دانم به مسابقات اعزام شود یا خیر؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز