روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 782
  • 889
  • 993,813
بعضی از موسسات خیریه دکان باز کرده اند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اذربایجان شرقی با انتقاد از عملکرد پاره ای از موسسات خیریه، گفت: متاسفانه بعضی از این موسسات برای خود دکان باز کرده اند که باید هیات نظارت بر سمن‌ها باید به این مساله رسیدگی کند.
رحیم شهرتی ‌فر در نشست شورای مشارکت‌های مردمی استان، اظهار داشت: چنین موسساتی دختر، عروس و فامیل خود را در آنجا به کار گرفته‌‌ اند و زمانی هم که عملکردشان را بررسی می کنیم مبلغ کمک مردمی تنها به اندازه حقوق این افراد می‌ شود.
وی اظهار داشت: دولت در حال انجام وظایف خود می‌ باشد و هر کاستی هم که وجود داشته باید جبران شود، اما چنانچه بخش خصوصی و مردم به صورت مکمل در کمک‌ رسانی حضور نداشته نباشند، کارها ناقص خواهد ماند.
شهرتی فر ادامه داد: امر مبارکی است که دولت و سازمان‌های دولتی به سوی مشارکت‌های مردمی حرکت می‌ کنند چون صرفا با حضور دولت نمی‌ توان تمام کارها را انجام داد.
وی با اشاره به اینکه نوع و نحوه مشارکت های مردمی در تبریز شرایط متفاوتی دارد، افزود: به این مساله که مشارکت مردمی در آذربایجان و تبریز ریشه ‌دار است، واقفیم؛ البته بدون گدا بودن این شهر به دلیل مشارکت‌ و عملکرد گذشتگان می‌ باشد.
شهرتی فر با بیان اینکه شورای مشارکت شهرستان‌ها باید فعال شوند، یاداور شد: توانمند سازی افراد تحت پوشش بهزیستی باید در اولویت باشد تا به جای هزینه کرد، سرمایه گذاری برای این افراد رخ دهد.
وی به ظرفیت خیرین خارج از کشور اشاره کرد و گفت: بانک اطلاعات برای این خیرین مورد نیاز است تا تبریزی‌ها و آذری زبانانی که در سراسر دنیا افراد موفقی هستند، شناسایی و اطلاعات شان ثبت شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز