روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 742
  • 260
  • 1,440,757
بــرای رسیدن به رویــــــاهایم سختی‌های زیادی کشیدم با بازی در جام‌جهانی مزد زحماتم را گرفتم

درواز‌ه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای رسیدن به رویاهای در سرم سختی‌های زیادی را در زندگی کشیدم.
علیرضا بیرانوند در گفت‌و‌گوی تصویری با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: بعد از اینکه سایت‌های جهانی و ایرانی روی زندگی من زوم کردند، در ایران مردم متوجه شدند من از کجا شروع کردم، در حال حاضر کجا هستم و چقدر سختی کشیدم.
وی تصریح کرد: واقعا سختی‌های زیادی را در زندگی کشیدم و بعد از همه این سختی‌ها توانستم در جام‌جهانی یکی از بزرگترین رویداد جهان در روسیه بازی کنم و با بزرگترین بازیکنان دنیا روبرو شوم. با بازی در جام‌جهانی مزد همه زحماتم را گرفتم و امیدوارم این روند خوب خود را ادامه بدهم.
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران که با صفحه رسمی جام ملت‌های آسیای سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت می‌کرد، عنوان کرد: من شرایط سختی داشتم و خیلی کارها را انجام دادم. برای داشتن جای خواب خیلی سختی‌ها را کشیدیم تا به رویاهای در سرم برسم. در حال حاضر از جایگاهی که دارم خوشحال هستم و به ۶۰، ۷۰ درصد راهی که در رویاهایم داشتم، رسیدیم و امیدوارم بتوانم این روند خوب خود را ادامه بدهم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز