روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 204
  • 446
  • 1,294,905
بـــــرنامه زنوزی برای قهرمانی تراکتور در آسیا چیست؟

مالک باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد برای قهرمانی این تیم در آسیا برنامه ریزی کرده است.
به گزارش “ورزش‌سه”، تیم تراکتورسازی با مالکیت محمدرضا زنوزی در این فصل هزینه های بسیار زیادی انجام داده و علاوه بر جذب جان توشاک به عنوان سرمربی، بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفته است. نفرات مطرحی که با قراردادهای بلندمدت به عضویت تراکتور در آمدند و حالا زنوزی با شرایط کنونی از برنامه ریزی برای قهرمانی در لیگ آسیایی سخن می گوید.
او در این باره گفت: «هواداران ما باید صبور باشند و شرایط را تحمل کنند تا به روزهای خوب برسیم. تیم ما نسبت به سال گذشته فقط تغییرات زیادی داشته، بازیکنان زیادی از تراکتورسازی رفتند. بعضی از آن ها قراردادشان تمام شد و برخی نیز در حد تراکتورسازی نبودند. بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفتیم اما با قراردادهای بلندمدت اضافه شدند. اکثر بازیکنان ما با قرارداد ۳ یا ۴ ساله به تراکتور آمدند و فقط دو بازیکن ما دوساله بسته اند. این نفرات نیاز به هماهنگی دارند و من به هواداران قول می دهم این تیم وقتی هماهنگ شود، در ایران و آسیا می تواند حرف اول را بزند.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز