روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 68
  • 899
  • 1,048,485
بلیط هواپیما ارزان می شود

شادمهر کاظم زاده با اشاره تأثیرگذاری نرخ ارز بر افزایش یا کاهش قیمت بلیط پروازهای هوایی، گفت: مسئولان سازمان هواپیمایی بارها اعلام کرده اند که ۵۵ درصد از قیمت بلیط هواپیما مربوط به نرخ ارز است، از این رو وضعیت ارز نقش مستقیمی در نرخ تمام شده بلیط دارد.
نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه در چند ماه اخیر شاهد افزایش چشمگیر نرخ بلیط هواپیما بودیم که این مسئله موجب اعتراض مسافران و کاهش مسافرت های هوایی شد، البته مسئولان سازمان هواپیمایی بارها در نشست کمیسیون عمران مجلس اعلام کردند که نرخ بلیط هواپیما در مهر ماه کاهش می یابد اما این مسئله اتفاق رخ نداد.
کاظم زاده از کاهش قیمت بلیط پروازهای هوایی داخلی و خارجی در روزهای آتی خبر داد و گفت: با توجه به کاهش نرخ ارز به ویژه دلار در کشور، در روزهای آتی قطعا باید شاهد کاهش قیمتها باشیم.
وی ادامه داد: به طور حتم به هر میزانی که نرخ ارز کاهش یابد، نرخ بلیط پروازهای هوایی نیز باید کم شود. قطعا اگر شرکت های هواپیمایی نسبت به تعدیل و کاهش نرخ بلیط‌های هواپیما اقدام نکنند؛ این مسئله به صورت ویژه در کمیسیون عمران مجلس مورد پیگیری قرار خواهد گرفت، زیرا این شرکت ها مکلف به کاهش قیمت ها هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز