روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,272
  • 1,696
  • 1,392,133
بن بست ۱۳ ساله در پرونده قتل پسر جوان

با گذشت ۱۳ سال از قتل پسر جوانی که با ضربه قمه کشته شده است، اکنون والدین او بخاطر ناشناس ماندن قاتل به دادگاه کیفری مراجعه کرده اند تا دیه فرزندشان را از صندوق بیت المال دریافت کنند.
هفدهم تیر سال ۸۳ به دنبال قتل پسر ۱۹ ساله‌ای به‌نام مسلم که پس از اصابت قمه و انتقال به بیمارستان رسول اکرم (ص) جان باخته بود بازپرس کشیک قتل تهران برای روشن شدن ماجرای جنایت در محل واقعه حضور یافت. کارآگاهان در جریان تحقیق دریافتند پسر جوان در یکی از بوستان‌های خیابان نواب با اصابت قمه زخمی شده بودکه پس از انتقال به‌بیمارستان جان سپرد.
از سوی دیگر دوستان قربانی جنایت نیز کارآگاهان را از خصومت دایی یک دختر نوجوان با دوست شان خبردارکردند.
بلافاصله فرد مورد نظر- فریدون ۳۷ ساله- نیز دستگیر شد اما در بازجویی وتحقیقات مشخص شد وی هیچ ارتباطی با قتل مسلم نداشته ومدتی بعد آزاد شد.با گذشت سیزده سال از وقوع این جنایت و به خاطر اینکه هیچ سرنخی از قاتل بدست نیامد، اولیای دم (والدین مقتول) با مراجعه به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران، خواستار پرداخت دیه فرزندشان از صندوق بیت المال شدند که قضات دادگاه پس از مشورت با یکدیگر،خواسته آنها را پذیرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز