روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
بهارستانی‌ها پیگیر وضعیت دریاچه‎ی ارومیه هستند

نماینده‎ی مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس تاکید کرد: بهارستانی‌ها پیگیر وضعیت دریاچه‎ی ارومیه و اعتبارات آن هستند.
شهاب‌الدین بی مقدار با بیان این مطلب اظهار کرد: بودجه‎ی اختصاص داده شده به منظور احیای دریاچه‎ی ارومیه در سال‎های گذشته بسیار کم بود و بودجه‎ی سال گذشته نیز اخیراً پرداخت شده است.
وی عنوان کرد: وضع دریاچه و اعتبارات و پروژه‎های آن بر خلاف بیانات دیگر رضایت بخش است و تونل سد کانی سیب به منظور انتقال آب به دریاچه نیز تکمیل شده است و همچنین طرح‎هایی نیز تا پایان شهریور اجرا خواهند شد.
وی با اشاره به ارائه‎ی مصوبه‌ه‏ایی در صحن علنی مجلس در خصوص دریاچه ارومیه، گفت: تشکیل صندوق با سهامداری مردم و دولت طرحی بود که توسط بنده به صحن علنی مجلس ارائه شد و مورد استقبال رئیس سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت که جزئیات آن پس از تصویب در چارچوب حقوقی به سمع و اطلاع خواهد رسید.
بی‌مقدار تاکید کرد: فاضلاب‌ تبریز و شهرهای همجوار دریاچه نیز در حال ساخت و تکمیل هستند و به زودی خبرهای خوبی در حوزه‎ی احیای دریاچه‎ی ارومیه خواهیم شنید و این نکته را نیز باید مد نظر داشت که احیاء و اقدامات در این راستا طبق امکانات انجام می‎گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز