روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 200
  • 1,596
  • 1,022,245
بهای بلیت های دیدارهای جام جهانی به ۳۳ هزار دلار رسید

بلیت های بازی های باقیمانده جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا ۲ میلیون روبل (۳۳ هزار دلار) در بازار سیاه عرضه می شود.
بازار بلیت مسابقات جام جهانی که از نخستین روزها شروع شد همچنان داغ است و با توجه به افزایش قیمت ازسوی فیفا و باقیمانده تنها چهار بازی تا بسته شدن پرونده جام جهانی، قیمت ها سر به فلک گذاشته است.
در فضای مجازی عرضه بلیت های دیدارهای باقیمانده جام جهانی افزایش یافته و هزاران اطلاعیه برای فروش بلیت در شبکه های اجتماعی به چشم می خورد.
روزنامه ایزوستیا با اشاره به اینکه بهای بلیت های دیدارهای جام جهانی ده ها برابر بیشتر از میزان واقعی عرضه می شود، گزارش داده است که بلیت برای هر نفر در بازی های نیمه نهایی و فینال تا ۲ میلیون روبل رسیده است هرچند که ممکن است بلیت تقلبی باشد.
بلیت های مسابقات باقیمانده در شبکه های اجتماعی وکنتاکته، فیس بوک، اودناکلاسنیکی و اینستاگرام عرضه می شوند و تعدادی از فروشندگان روس و مابقی خارجی هستند.
یوگنی رابچفسکی مدیر شرکت روسی سئوسلاب (دست اندرکار نظارت بر فضای مجازی) به روزنامه روسی گفت: بیشتر فروشندگان از ساکنان مسکو، سن پترزبورگ و نیژنی نووگراد هستند.
درهمین حال، مقامات ورزش روسیه به مردم توصیه می کنند که بلیت ها را تنها از سایت فیفا یا مراکز رسمی عرضه بلیت خریداری کنند.
تیم های پیروز این دو دیدار، در ورزشگاه لوژنیکی مسکو آخرین بازی جام را برگزار خواهند کرد و قهرمان جام جهانی را بالای سر خواهد برد.
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خردادماه با حضور ۳۲ تیم در ۱۱ شهر و ۱۲ ورزشگاه روسیه آغاز شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز