روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 142
  • 702
  • 1,334,343
بهترین های لیگ برتر تا هفته پنجم

با گذشت ۵ هفته از رقابت های لیگ برتر ، هنوز اختلاف فاحشی بین تیم های بالا و پایین جدول نیست با این حال جزییاتی هستند که مرور آنها علت صدرنشینی و موفقیت برخی تیم های لیگ را روشن می کند .
بهترین های لیگ برتر تا اتمام هفته پنجم به شرح زیر هستند:
*بیشترین برد: به جز پرسپولیس هیچ تیمی ۳ برد ندارد و سایر مدعیان یعنی نفت تهران، صنعت نفت آبادان، تراکتورسازی، سیاه جامگان وسپاهان همه ۲ برددارند.
*کمترین باخت: پرسپولیس و تراکتورسازی تنها تیم های حاضر در جدول لیگ هستند که باخت ندارند. این ۲ تیم این هفته با هم بازی داشتند و هر آن این احتمال وجود داشت که یکی از ۲ تیم باخت را دشت کنند اما این گونه نشد!
*بیشترین گل زده: نفت تهران با زدن ۸ گل در ۵ بازی بهترین خط حمله را در اختیار دارد. البته زدن ۸ گل در ۵ بازی رکورد قابل توجهی نیست اما به هر حال برای تیم های مورد اشاره که در لیگ کم گل ایران بازی می کنند همین مقدار گل هم قابل توجه است. استقلال خوزستان و تراکتورسازی هم هر کدام ۷ گل زده اند.
*کمترین گل خورده: سرخپوشان پایتخت با دریافت تنها یک گل بهترین خط دفاع را در لیگ برتر کشور دارند و از این حیث سومین معیار برتر  خود را تجربه می کنند .
*بهترین تفاضل گل: تراکتورسازی تفاضل +۴ و پرسپولیس و نفت تهران تفاضل +۳ را دارند.
*بهترین گلزن: ۵ بازیکن ۳ گل زده اند. حسن بیت سعید، ایمان مبعلی، محمد قاضی، رحیم زهیوی و مهدی ترابی.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز