روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 733
  • 841
  • 1,329,466
بهره مندی از افراد با تجربه، گامی مهم در جهت پیشرفت کشور

نماینــده مردم تبریز، اســکو و آذرشــهر در مجلس شــورای اسـلامی با اشــاره به نقش موثر ســالمندان در حل مشــکلات، گفت: صرفه جویــی و بهرهمندی از افراد بــا تجربه گامــی مهم در جهت پیشــرفت کشور است. منطقــه ی آذربایجانشــرقی، شــهاب الدین بیمقدار در جشــن بزرگ خانواده سالمندان اظهار کرد: در آیندهای نه چندان دور شاهد کم آبــی و مشــکلات اقتصادی خواهیــم بود که در این راســتا از ســالمندان فرزانه تقاضا داریم، با راهنمایی ها و چاره سازی هایشــان ما را در برطرف کردن این مشــکلات یاری کنند. وی بیان کرد: باید فضایی ایجاد شود تا شاگرد و اســتاد و همچنین پیر و جــوان در معیت هم بوده و از تجارب هم بهرهمند شــوند و نباید به جدایی نسل ها اندیشید و اجازه داد که شکاف نسل ها بیش از این شود. وی افزود: اســتفاده از تجارب دیگران همیشه راهگشــای جوانــان بوده و کســی از عمل به نصایح بزرگان پشیمان نشده است. گفتنی اســت؛ جشن بزرگ خانواده سالمندان در فرهنگســرای الغدیــر تبریز، بــا همکاری اداره کل بهزیســتی اســتان، معاونــت فرهنگــی و اجتماعــی شــهرداری اســتان، بنیاد فرزانگان و دانشــگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز