روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 532
  • 899
  • 1,048,949
بهره‌برداری از ۱۵ پروژه شرکت توزیع نیروی برق

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: ۱۵ پروژه با طول ۱۷ هزار و ۸۰۰ متر شبکه فشار ضعیف با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال درحوزه بهره‌برداری امور برق روشنایی به بهره‌برداری رسیده است.
عادل کاظمی دلیل اصلی اجرای پروژه‌های یاد شده را بهبود و افزایش پایداری شبکه توزیع برق عنوان کرد و افزود: با احداث چندین پست هوایی، ساماندهی شبکه های فشار ضعیف، ایجاد و افزایش قدرت مانور در شبکه هوایی ۲۰ کیلو ولت، ضعف ولتاژ مناطق حساس و پر مصرف مرتفع شد.از این تعداد پروژه ۹ پروژه مربوط به احداث پست هوایی بود که بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال هزینه در برداشت.
وی در مورد آمار ترانسفورماتورهای احداث شده، گفت: پست هوایی واقع در تقاطع قره باغی‌ها و رضانژاد از حساسیت بیشتری برخوردار بود که با هزینه‌ی بالغ بر یک میلیارد ریال احداث شده است.
کاظمی نصب تابلو RMU با اعتبار سه میلیارد ریال در خیابان امام تقاطع رضانژاد را پر اهمیت خواند و گفت: با توجه به ماهیت تابلوهای RMU که دارای قابلیت اطمینان و ایمنی بالا است و با در نظر گرفتن شرایط و فضای موجود در محل مورد نظر، این تابلو احداث و به بهره‌برداری رسید.یکی دیگر از این پروژه‌ها مربوط به افزایش قدرت مانور شبکه ۲۰ کیلو ولت عون بن علی بود که با هزینه بالغ بر یک میلیارد ریال به انجام رسید.
کاظمی به اقدامات انجام شده در زمینه روشنایی معابر توسط این امور اشاره کرد و گفت: شبکه روشنایی معابر به طول یک هزار و ۲۳۰ متر اجرا و به بهره برداری رسیده است. همچنین این امور شبکه فشار ضعیف زمینی و هوایی به طول دو هزار و ۳۶۵ متر و نیز شبکه ۲۰ کیلو ولت هوایی و زمینی به طول سه هزار و ۲۳۰ متر را احداث و به بهره‌برداری رسانده است. در راستای همکاری با اجرای پروژه‌های رویداد ۲۰۱۸ و زیباسازی مبلمان شهری، کابل سرویس و جعبه فیوزهای بازار سرپوشیده تبریز شامل تیمچه‌های بازار کفاشان، بازار قیز بستی، راسته بازار، سرای میرزا شفیع، بازار امیر، بازار صادقیه، بازار پنبه فروشان، بازار سحر و پیه فروشان اصلاح شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز