روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
بهره‌مندی بیش از ۱۵ هزار نفر از جشنواره فرهنگی و اجتماعی پارک بزرگ تبریز

شهردار منطقه۴ از شروع عملیات سنگی فاز نهایی پروژه ساماندهی میدان چایی خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار تبریز، اکبر امجدی با بیان این خبر افزود: عملیات ساماندهی و بهسازی قطعه نهایی مهرانه رود، حدفاصل پل آجی چای تا پل سبزی کاران که به طول ۲۰۰ متر توسط شهرداری منطقه چهار آغاز شده است، هم اکنون در فاز عملیات سنگی در حال تکمیل است.
وی با اشاره به عملیات گسترده عمرانی که برای ساماندهی و بهسازی مهرانه رود صورت می پذیرد، تصریح کرد: ۱۲هزار متر مکعب خاکبرداری و لجن برداری در این مسیر اجرا شده است.
شهردار منطقه۴ بیان داشت: عملیات کف سازی و ساماندهی مسیر با سنگ لاشه آغاز شده و به زودی تکمیل می شود. همچنین شهردار منطقه ۴ تبریز از استقبال بیش از ۱۵ هزار نفر از شهروندان، در مجموع شب‌های برگزاری جشنوراه پارک بزرگ تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، اکبر امجدی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: جشنواره پارک بزرگ تبریز، با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، در مجموع ۱۰ شب برگزاری، به یکی از دوره‌های خاطرانگیز در مدیریت منطقه و مشارکت شهروندان تبدیل شد.
وی یادآور شد: پارک بزرگ تبریز، از موقعیت‌های ممتاز شهرمان در توسعه گردشگری است و برگزاری جشنواره فرهنگی و اجتماعی، در کنار طرح‌های عمرانی و خدماتی، به تاثیرگذاری هر چه بیشتر این بوستان بزرگ، خواهد انجامید.
شهردار منطقه ۴ خاطرنشان کرد: مطابق برآوردهای صورت‌گرفته، در مجموع ۱۰ شب برگزاری جشنواره پارک بزرگ، بیش از ۱۵ هزار نفر از برنامه‌های فرهنگی و هنری این جشنواره، بهره‌مند شدند که این حجم از استقبال، از تاثیرگذاری و کیفیت جشنواره حکایت دارد.
شهردار منطقه ۴ تبریز اظهار داشت: اجرای رویدادهای بانشاط، از مهم‌ترین بسترهای جلب مشارکت و اعتماد شهروندان است و امیدواریم با استمرار این رویدادها بتوانیم در مدیریت منطقه، گام‌های اثرگذار برداریم.
امجدی، آزادی سه زندانی نیازمند را از جلوه‌های زیبای جشنواره در شب‌های برگزاری خواند و گفت: خدا را شاکریم که این جشنواره، با همت و محبت شهروندان عزیز و پیگیری عوامل اجرایی، زمینه آزادی سه تن از زندانیان جرایم غیرعمد را با همکاری ستاد دیه استان فراهم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز