روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 170
  • 840
  • 1,188,164
بهره برداری از سالن‌های چندمنظوره حوادث غیرمترقبه در تبریز

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از بهره برداری سالن های چندمنظوره “حوزه مدیریت و آموزش شهروندی در حوادث غیرمترقبه” خبر داد.
به گزارش شهریار، داود طالب نژاد در گفتگویی اظهار داشت: سالن های چندمنظوره “حوزه مدیریت و آموزش شهروندی در حوادث غیرمترقبه” به مناسبت هفته آتش نشانی و ایمنی، امروز روز شنبه مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی گفت: سه سالن چندمنظوره مدیریت بحران به متراژ شش هزار مترمربع جهت آموزش شهروندان و نیروهای آتش نشانان داوطلب در تبریز، هفته آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.
طالب نژاد تصریح کرد: این سالن ها در مواقع عادی جهت ارائه آموزش های تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز به نیروهای داوطلب مردمی و همچنین محلی برای ورزش و آمادگی جسمانی، مورد بهره برداری قرار می گیرد و همچنین در مواقع بحران و حوادث غیرمترقبه نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز همچنین ادامه داد: این سه سالن نیز ضمن اینکه محلی برای آموزش های شهروندی و آموزش نیروهای دواطلب آتش نشانی خواهد بود، به دلیل واقع شدن در نقطه امن کلانشهر تبریز، به عنوان محل ستاد اجرایی جهت تصمیم گیری و برنامه ریزی اسکان، پخش لوازم ضروری و چندین موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
وی در بخش دیگر سخنان خود از بهره برداری ایستگاه های شماره ۲۲ و ۲۳ آتش نشانی کلانشهر تبریز پس از تجهیز نواقص فنی در هفته های آتی خبر داد و افزود: همچنین پست آتش نشانی شماره ۱ تبریز در خیابان ۱۷ شهریور جدید مورد بهره برداری قرار می گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز