روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 659
  • 1,437,883
بهره برداری از پروژه های مسیر گشایی با بهترین کیفیت فنی و ترافیکی

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار تبریز، اکبر امجدی در بازدید از بخش‌های پایانی این پروژه، اظهار داشت: خیابان شهید سربازی به طول ۳۵۰ متر، پس از زیرسازی و تحکیم اساسی، با توزیع یک هزار تن آسفالت، آماده بهره‌برداری است.
شهردار منطقه ۴ تبریز ۵۳۰۰ مترمکعب خاک‌برداری و ۴۵۰۰مترمکعب زیراساس، اساس و مخلوط‌ریزی را نشان‌دهنده زیرسازی چندلایه این مسیر خواند و گفت: پروژه در بهترین کیفیت فنی و ترافیکی، به بهره‌برداری خواهد رسید.
امجدی به نقش تاثیرگذار پروژه مسیرگشایی فیضیه غربی اشاره و خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پروژه، در روان‌سازی ترافیک، تحکیم و نوسازی منطقه، نقش عمده خواهد داشت.
وی اضافه کرد: برای اجرای مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام‌پزشکی، ۲۵ واحد تجاری و مسکونی، تملک و در مجموع هزینه‌ای بالغ بر ۶۰میلیارد ریال صرف شده ‌است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز