روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 157
  • 700
  • 1,332,097
بهره برداری از ۲۶ دوربین کنترل سرعت در آذربایجان شرقی

۲۶دوربین کنترل سرعت در جاده های آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور از طریق ویدئوکنفرانس بهره برداری شد.چند روز پیش ۱۶ دوربین در آزاد راه تبریز – زنجان، ۴ دوربین در بزرگراه شهید کسایی و ۶ دوربین در محور اهر به سامانه کنترل هوشمند جاده ای استان اضافه شد.
ثبت تخلف سرعت لحظه ای، ثبت تخلف سرعت متوسط ، ثبت تخلف مربوط به عدم رعایت فاصله طولی و ثبت تخلف مربوط به عبور وسایل نقلیه سنگین از لاین سرعت از قابلیت های این دوربین هاست.
محمد صادق پورمهدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در جریان بهره برداری از این طرح ها گفت: پیش از این سامانه کنترل هوشمند جاده ای استان تنها به ۲ دوربین کنترل شمارش مجهز بود و با اضافه شدن این ۲۶ دوربین که در زمان ۶ ماهه نصب شده اند، تعداد دوربین های کنترل سرعت جاده های استان به ۲۶ دوربین افزایش یافت.وی طول پوشش این تعداد دوربین را ۳۰۰ کیلومتر اعلام کرد و با اشاره به اینکه دارای ۷۰۰ کیلومتر آزاد راه و بزرگراه هستیم، گفت: ۳۳ دوربین دیگر هم در حال نصب است .هوشمند سازی کنترل جاده ای از اولویت های اساسی کشور است،وبا بهره برداری از ۳۳ دوربین در حال نصب، کنترل هوشمند ۸۵ درصد شبکه آزاد راهی و ۱۰۰ درصد شبکه بزرگراهی استان ممکن می شود.و با نصب این دوربین ها، کنترل ترددهای جاده ای تسهیل و سفرها ایمن تر می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بیان کرد : باتوجه به اینکه استان آذربایجان شرقی در مسیر اروپاه قرار دارد و اکثر تردد خودرو ها خارجی در جاده ها ی استان آذربایجانشرقی صورت می پذیرد نیازمند توجه اساسی می باشد .و ی اظهار امیدواری کرد با نصب و راه ا ندازی دوربین ها ثبت تخلفات و با همکاری ورعایت مردم شاهد کاهش چشمیگیر تخلفات و حوادث جاده ای باشیم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز