روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 139
  • 721
  • 1,335,061
بهره برداری از ۳۰ مدرسه خیرساز در هفته دولت

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۱۰۰ مدرسه توسط خیرین در استان در دست ساخت است گفت: ۳۰ مدرسه در هفته دولت به بهره برداری رسیده و در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.
مناف کسایی در مراسم کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه در هشترود اظهار کرد: ۷۰۰ مدرسه در استان نیز چشم انتظار خیرین برای ساخت، تجهیز و یا تعمیر هستند.
وی با بیان اینکه خیران بدون چشم داشت، در مناطق دور و نزدیک استان اقدام به احداث مدارس می کنند افزود: خیرین با ساخت مدارس، ضمن ترویج علم و دانش کشور را در راه توسعه پایدار سوق می ‌دهند.
وی بر مشارکت در امر مدرسه سازی تأکید کرد و افزود: تلاش در امر مدرسه سازی باعث رشد و پیشرفت روز افزون جامعه می شود.
مدیر آموزش و پرورش هشترود نیز در این مراسم گفت: متاسفانه اکثر مدارس روستایی در منطقه هشتروددر حال تخریب هستند و به جهت احتمال خطر برای دانش آموزان باید در اولویت مرمت و نوسازی قرار گیرند.بهمن اقدمی گفت: از ۱۳۴ مدرسه شهری و روستایی هشترود ۵۰ مدرسه در حال تخریب و نیاز به بازسازی دارند.
اقدمی افزود: همچنین توسط خیرین ۴ مدرسه در روستاهای باباکندی، سعادتلو، داشبلاغ و خورجستان در حال احداث است که امسال تحویل داده خواهند شد و رایزنی برای ساخت و تعمیر مدارس روستاهای مغامیر، دوده و شهید رجایی انجام شده است.
مدرسه خیر ساز ۶ کلاسه هشترود در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط خیر علی اصغریان دماوندی در طول یکسال ساخته خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز